ZERO POINT partnerem biegu ZIELONA 5!

218 Views0 Comment

ZERO POINT partnerem biegu ZIELONA 5!

 

Miło nam poinformować, że marka odzieżowa ZERO POINT została oficjalnym partnerem biegu Zielona 5 oraz Cracow Green Film Festival! Zero Point jest fundatorem nagród dla zwycięzców, a także upominków dla najliczniejszych drużyn z klasyfikacji klubowej.

Zero Point to producent odzieży kompresyjnej będący światowym liderem w używaniu najbardziej ekologicznych materiałów w odzieży! Tkaniny są wykonane ze zużytych nylonowych odpadów zebranych ze składowisk i oceanów tym samym Zero Point jako jedyna firma na świecie ma w swojej ofercie produkty 100% kolekcji kompresyjnej z materiału Econyl, materiału 100% z recyclingu. Dla Zero Point zrównoważony rozwój nie jest celem, ale sposobem myślenia i bycia.

 

Więcej o materiale ECONYL  w filmie:

Amabasadorami marki ZERO POINT są wybitni sportowcy:

  • Krzysztof Ignaczak – złoty medalista Mistrzostw Świata i Europy, Ligi Światowej i 6krotny Mistrz Polski
  • Karolina Naja – kajakarka, dwukrotna medalistka olimpijska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy
  • Anna Puławska – kajakarka, medalistka Mistrzostw Świata
  • Ryszard Wolny – zapaśnik, trener kadry, 5-krotny Olimpijczyk i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, obecnie V-ce Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego”
  • Marcin Brzeziński – wioślarz, olimpijczych i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy

i wielu innych.

Marka Zero Point powstała w 2009 roku w oparciu o ideę, że każdy sportowiec na każdym poziomie ma prawo być najlepszą wersją siebie. Nazwa ZERO POINT wywodzi się z koncepcji, że każdy dzień jest okazją, by zacząć od nowego ZeroPoint. ProduktyZero Point dają pewność i umiejętność przetestowania twoich granic i przejścia na One More, niezależnie od tego, jaki jest Twój sport. Jeszcze jeden bieg, jeszcze jedno okrążenie, jeszcze jeden zestaw

www.zpcompression.pl,

https://www.instagram.com/zpcompression/